Ad Astra Yıldızlara Doğru

Ad Astra Yıldızlara Doğru

Ad Astra izle
Ad Astra 2019 izle,Yıldızlara Doğru 2019 izle – Yakın gelecek. Birkaç yıl önce, insanlık, Kaptan Clifford McBride başkanlığında dünya dışı yaşam arayışı programı “Lima” projesi başlattı. Seferin son sinyali Neptün bölgesinde kaydedildi ve o zamandan beri kaderi hakkında hiçbir şey bilinmiyordu. Kaptan McBride’ın kendisi, uzayı incelemek için birçok kişiye ilham veren kahraman ve en ünlü astronot oldu.
“Lima Projesi” nin ortadan kalkmasından 16 yıl sonra, Dünya’da garip bir enerji patlaması meydana gelmeye başladı, elektrik sistemlerini etkisiz hale getirdi ve tahribata ve tahribata yol açtı. Amerikan Uzay Ajansı’na göre, sinyal Neptün’den geliyor ve şimdi ünlü astronotun oğlu Binbaşı Roy McBride sorumlu bir görevle görevlendirildi. Marslı üssüne gitmeli ve oradan sözde yaşayan babayla temas kurmaya çalışmalı.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

iddaa tahminleri grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter betorspin betorspin betandyou