Annemi Öldürdüm

Annemi Öldürdüm

Kategori
I Killed My Mother izle
Annemi Öldürdüm izle , I Killed My Mother izle , Annemi Öldürdüm Türkçe Altyazılı Dublaj Filmi Full izle – 16 yaşındaki Hubert, hem sevdiği hem de nefret ettiği annesinin önünde bağımsızlığı ve kendi haysiyetini savunmaya çalışıyor. Anne onu seviyor, ama oğluna duygularını nasıl göstereceğini bilmiyor, işinden eziyet ediyor, kocası aileden ayrıldıktan sonra yalnızlık çekiyor.
Yetenekli bir sanatçı olan Hubert, annesindeki her şeyi kızdırır: tatsız kıyafetler, yeme tarzı, konuşamama. Ve annesi Chantal kendi başına gücü bulamaz ve genç adamın problemlerini nasıl anlayacağını bilmez. Oğlunu bağımsız bir yetişkin olarak tanımaya, onu sık sık aşırı vesayetinden kurtarmak için hazır değil.
Arkadaşlar, ilk cinsel deneyim, yalnızlık, gençlerin hayattaki yerlerini aramaları – her şey anneden gizli kalır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

iddaa tahminleri grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter betorspin betorspin betandyou