Aslan Çocuk

Aslan Çocuk

Kategori
The Lion Kid izle
Aslan Çocuk izle , The Lion Kid izle , Aslan Çocuk 2019 Türkçe Dublaj Full izle – Aslan Çocuk hoş karakterler ile renkli, animasyonlu bir Batı olduğunu! Buna şerif olarak bir aslan olan Kidd Mane ve kasabanın kötü adamı olarak bir eşek Bay dahildir. Tucker. Bu eşsiz grupta, Zeb Jeb zürafa, Ewell adlı bir kurbağa dükkanı sahibi ve diğer birçok unutulmaz karakter yer alıyor.
Son şerif Bay tarafından şehir dışına çıkarıldı Kasabayı vicdansız bir şekilde uzun süredir yöneten Tucker, aldığı her karardan her zaman yararlanıyor. Çocuk Mane, terkedilmiş şerif pozisyonunu doldurmak için belediye meclisi tarafından seçildiğinde adil olmaya ve doğru olanı yapmaya söz verir, ama hemen Bay Tucker, kasabanın vatandaşlarını liderlerinin kasabasını atarak ve bunun için Çocuk Mane’yi suçlayarak Çocukların Mane’ye çevirmeyi planlıyor. Ama Kid Mane kolayca desteklenebilecek biri değil. Sadık bir şerif yardımcısı olan Tibbs ile silahlanan Kid Mane, Tucker’ın yolunu atabileceği herhangi bir zorluğa hazır olduğuna inanıyor.
Bu yaratıcı masal sağlıklı bir deneyimdir ve kötü adamı bile dersini öğrenirse değişebileceğini güzel bir şekilde göstermektedir. Her Yaştan Güvercin Mührü filmimize ödül vermekten mutluluk duyuyoruz.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

iddaa tahminleri grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter betorspin betorspin betandyou