Fanxiao

Fanxiao

Kategori
Detention izle
Fanxiao izle , Detention izle , Fanxiao 2019 Türkçe Altyazılı Dublaj Filmi Full izle – 1962’de Tayvan, Beyaz Terör sıkıyönetim döneminde, yamaçtaki Greenwood Lisesi’nde bir kız öğrenci olan Fang Ray Shin, öğretmen Bay’a danışmanlık yapıyor. Chang ve yavaş yavaş aşık olurlar. Hassas kitapların yasaklandığı ve ifade özgürlüğünün kısıtlandığı tehlikeli bir dönemdi, ama Bay Chang, gizli öğretmen Bayan Yin ve erkek öğrenci Wei Chong Ting ile birlikte yasaklı kitaplar için gizlice bir çalışma grubu düzenledi.
Kurgusal bir trajedi, Tayvan’ın beyaz terör döneminin zirvesini sembolize ediyor. Görevli tarafından kesinlikle yasaklanan gizli bir kitap kulübünü ıslık çalan kalbi kırılmış bir kadın lise öğrencisi, istemeden birkaç öğretmene ve okul arkadaşına işkence yapılmasına veya idam edilmesine neden olan, şimdi günahlarıyla yüzleşerek ve kitap kulübünün hayatta kalan son üyesi, sonsuz bir kabustan kaçmak için.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

iddaa tahminleri grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter betorspin betorspin betandyou