Gizli Bir Yaşam

Gizli Bir Yaşam

A Hidden Life izle
Gizli Bir Yaşam izle , A Hidden Life izle , Gizli Bir Yaşam 2019 Filmi Türkçe Dublaj Altyazılı Full izle – Film, 2007 yılında aziz olarak gösterilen Avusturyalı Franz Jägerstetter’in gerçek hikayesini anlatıyor. Birinci Dünya Savaşı sırasında babasını kaybeden çocuk, üvey oğluna soyadını veren annesi ve üvey babası tarafından büyütüldü. Avusturya Nazi Almanya’sına ilhak edildikten sonra Franz, işgalcilere aktif olarak direndi ve ailesiyle birlikte yaşadığı tüm yerleşimden tek kişi, Anschlus’ları desteklemeyi ve Nazi ordusuna para bağışlamayı reddetti, ayrıca temelde çocuklara verilen nakit yardımları almadı Avusturyalı yetkililer.
Başka bir seferberlikten sonra, Jägerstätter cepheye, Üçüncü Reich için savaşacağı bir çağrı alır. Ancak, bir mümin olarak, bir adam Almanya’ya sadakat yemini reddeder ve hapse girer. Burada Franz’ı, sadece karısının ve bir köylünün ailesi tarafından bir firar ailesi gibi zulüm gören üç kızının uğruna savaşa gitmesi gerektiğine ikna etmeye çalışırlar. Jägerstätter kendisine ve vicdanına sadık kalır. Duruşmada sadece sıhhi birimlerde hizmet vermeye hazır olduğunu bildirdi. Ancak mahkeme teklifini reddetti ve onu 1943’te planlanan ölüme mahkum etti.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

iddaa tahminleri grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter betorspin betorspin betandyou