2 Görüntülenme
Oh Ramona!

Oh Ramona!

Kategori
Oh, Ramona! izle
Oh, Ramona! izle , Oh, Ramona! 2019 Türkçe Dublaj Altyazılı Filmi Full izle – Genç Andrei, ilk aşk hikayesini deneyimleyen bir yetişkin olur.
Profesyonel topluluğun yeni (! Romen!) Netflix filmi “Oh Ramona!” A tepkisi en iyi ihtimalle sessizdir ve en kötü ihtimalle doğrudan nefrettir. Movie Nation hakkında şöyle yazıyor: “Bu kaba, cinsiyetçi ve eski moda!” Satın almadan önce bir Netflix filmi izlediniz mi? ”The Daily Dot’u tekrarladılar:“ Netflix’e şimdiye kadar eklenen en kötü filmlerden biri. ” Tahmin edilebilirdi: “Oh Ramona!” Tamamen yeni bir etikle alay ediyor: burada, hemen hemen her sahnede, eşcinseller, koyu tenli, şişman erkekler üzerinde şakalar yapılıyor, ancak tüm yatak sahneleri “içi boş bir sincap” gibi video örtücülerinin yerini alıyor. Filmi seyreden nadir bir Rus eleştirmen olan Zinaida Pronchenko onun hakkında daha fazla konuşuyor.
Netflix’in yorulmadan desteklediği panopticon bağlamında bile, “Oh Ramona!” Örnek, saf bir “thrash / big top / kach” olarak dikkat çekiyor. Amerikan Pastasının tatlı dönemi için skatolojik metaforları kaçırdınız mı? Tatlı servis edilir: kadın vajinaya eşittir, vajina kremalı çörek veya çörek eşittir. Ve ayrıca iki saat daha homofobi, kurbanı suçlamak, çıta ve yağ shaming ve görsel a la David La Chapelle ile sadece çeşitli phallocentrism. “Oh Ramona!” Daki dünya, elastik kıçlara, düz karnlara, ıslak ağızlara ve parmaklarınızı, dilinizi ve başka bir şeyi daldırmanın çok hoş olduğu diğer delik ve deliklere iner.

Büyümenin bu parlak benzetmesi edebi bir kaynağa sahiptir – Romen en çok satan “Suck, Ramona”, popüler kız Ramona ve iyi kız Anemone arasındaki tüm film hakkında acele eden bir inek lise öğrencisi olan Brasov eyaletinden genç Andrei’nin emisyonlarını anlatıyor. Bir gül ve küçük beyaz bir kelebek. Her ikisi de ona verilecek, her ikisi de fellatio ile kutsanacak ve kendine saygı duyan düvelerin olması gerektiği gibi “kastrasyon” ile cezalandırılacak. Bir partide Ramona ile ilk bedava seks yapmayı reddeden Andrey, kadınlarla badem için hiçbir şey olmadığını anlayan çok hızlı bir şekilde büyür. Maxim, kelimenin tam anlamıyla ve bugünün standartları için beklenmedik bir derecede titizlikle gerçekleştirdiği “ne kadar az, o kadar” hakkında bir klasiktir: her namlunun bir tapası vardır. Aynı zamanda, annesi, erkeklerle şanssız olsaydı, herkesin aynı kadere maruz kalması gerektiğine inanan tipik bir yaşlanma öfkesi onu kışkırtır: “Kaç kız hala hayal kırıklığına uğrayacaksınız?” Oğluna bir sonraki tarihten önce söyler. Bütün bunlar bize ne anlatıyor?
Zor zamanlarda, kadınların keşifleri ataerkilliğin porno feminizminin tek sığınağıdır. Seks nazik kadın ellerinde bir terör aracı haline geldiğinde, karşı cinsin müzakere masasına oturması gerekir. Yüzyıllar boyunca hayatın anlamı, doğrudan ekrandan söylendiği gibi, bir oral seks içeriyordu ve aniden “onlar”, “her şeyin anlamsız” gerçeği ile ortaya çıkması teklif edilirse, bu varoluşsal kaosa karşı tek gerçek tepki, filmin yazarlarına göre, en kaba şaka, popülist provokasyon olacaktır. . Kadınların biraz yavaşlaması için “nasıl olduğunu” göstermek ve “son zamanlarda olduğu gibi” hatırlamak gerekir. Yani, “tekrar edebiliriz.”
Bu anlamda konum seçimi de rastgele değildir. Merkezi Komiteye göre, gerici Amerikan halkı Romanya, geçen yüzyılda sıkışmış bir çeşit Doğu Avrupa ülkesidir. Dracula’yı ziyaret ederek her yerde sigara içebilir, Rick Astley’ye cezasızlıkla dinleyebilir ve yabancılara sokakta “merhaba, bebeğim, harika görünüyorsun, bebeğim” sözünü söyleyebilirsin. Kısacası, hayatımın zamanı.
“Oh, Ramona!” Ataerkilliğin özel bir örneği olarak, zehirli erkekliği baskılamış olabilir, ama ne yazık ki, onun yerine boş vaatlerle, yani sadece erkek egemenliğinin dayandığı yalanlarla dolu. Bir saat boyunca barda size ne kadar güzel olduğunuzu ve ne kadar aygır olduğunu söylediler, böylece her şey iki dakika beceriksiz yaygarayla bitiyor. Ve eğer yüzyıllardır bu kendini aldatmayı taklitle desteklediysek, o zaman şimdi, coquetry, condescension veya hümanizmden bağımsız olarak, “hepsi bu” yı tolere etmeyeceğiz. Üzgünüm çocuklar, dünya ilerledi. Her yerde ve Romanya’da da.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın