Playmobil The Movie Animasyon

Playmobil The Movie Animasyon

Kategori
Playmobil: The Movie izle
Playmobil: The Movie izle – Charlie birden PLAYMOBIL®’in büyülü evrenine girer. Kardeşinin aniden ortadan kaybolmasıyla ilgili endişelenen Marla’nın ablası cesurca onu aramaya başladı.
Marla, şaşırtıcı yeni dünyalar arasında fantastik bir yolculuğu bekliyor. Yol boyunca tanışacak ve inanılmaz kahramanlarla arkadaşlık kuracak. Bunlar arasında, mobil bir yemeğin iyimser ve huzursuz bir sürücüsü Del; Durdurulamaz ve narsisist gizli ajan Rex Dasher; hassas ve özel robot; iyi kalpli, ama yollu peri ve diğerleri.
İnanılmaz maceralar, Marla ve Charlie’nin, zorluklardan bağımsız olarak, ana şeyin daima kendine inanmak olduğunu anlamasına yardımcı olur. Ve sonra imkansız bile mümkün olacak!

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

iddaa tahminleri grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter grandpashabet grandpashabet twitter mariobet mariobet twitter mariobet giriş mariobet güncel mariobet güncel giriş onwin onwin twitter betorspin betorspin betandyou